image 08

21 травня 2016 року у Харківському національному університеті імені О. М. Бекетова відбулася визначна подія - День випускника-2016.

 Урочистий концерт з нагоди свята відкив ректор університету Володимир Миколайович Бабаєв, який привітав усіх присутніх та приділив особливу увагу випускникам 1961 року, які цього року відзначають 55 річницю випуску. Всіх ювілярів було відзначено сертифікатами Почесних членів Асоціації випускників ХНУМГ імені О.М. Бекетова.CAM01610

 Про розвиток і спадщину Університету почесним гостям свята розповів випускник 1960 року, почесний професор Університету, академік Академії будівництва і архітектури України, професор кафедри Менеджменту і адміністрування Євген Миколайович Кайлюк.

 На свято завітали випускники минулих літ, які з радістю і гордістю згадували студентські роки, ділилися одне з одним своїми спогадами та враженнями про сьогодення Університету. Кафедра менеджменту і адміністрування організувала для почесних гостей теплий прийом у дружньому колі. 

CAM01615

CAM01616

CAM01613

 Кафедра МіА висловлює всім випусникам щирі слова подяки і бажаємо міного здоров'я, невичерпного натхнення і оптимізму!


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter