NLESVTqEKeE

lYUU0avsY30

20-22 травня 2016 року викладачі кафедри менеджменту і адміністрування Харківського національного університету імені О.М.Бекетова доцент, доктор з державного управління Дєгтяр Олег Андрійович та старший викладач, кандидат економічних наук Калашнікова Христина Ігорівна прийняли участь в XXIIIМіжнародній науково-практичній конференції «Транскордонне співробітництво: ключові ідеї та перспективи» (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівці, Україна – Stefancel Mare University of Suceava, Romania.

UMAQgvd5CdI