BelskaВ Нацiональнiй академiї державного управлiння при Президентовi України 7-8 вересня відбулася конференцiя "Публiчне управлiння та публiчна служба в Українi: стан проблем та перспективи розвитку", в якій взяла участь д-р наук з держ.упр., доцент Бєльська Т.В. Розглядалися питання розвитку публічної служби в контексті сучасних реформ, зокрема підходи, технології, методи визначення професійних та освітніх кваліфікацій публічних службовців.

Обговорювалося питання запровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) зі спеціальності "Публічне управління". На конференції були представлені праці та доповіді не лише українських освітян, експертів, державних службовців та громадських активістів, а й фахівців із-за кордону, зокрема з Німеччини, Польщі, Молдови, Чеської Республіки, Киргизької Республіки та Азербайджану.

На фото: доцент Бєльська Т.В. разом з Миколою Шевчуком - заступником Керiвника Апарату Верховноi Ради України, Тетяною Томашевською - помiчником народного депутата, Мариною Бiлинською - вiце-Президентом НАДУ, Оленою Козиревою - зав. кафедрою менеджменту та aдмiнicтрування Харкiвськоi фармацевтичноi академiї.


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter