АМКУ в Хо 6 лютого 2019 р. викладачами кафедри менеджменту і публічного адміністрування доц. Волковою М.В. і доц. Запорожець Г.В. було проведено виїзне заняття для студентів 4 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» у Харківському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України. 

 Голова Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Гейда Ігор Олександрович та заступник голови – начальник відділу досліджень та розслідувань Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Трегубець Наталя Олександрівна розповіли студентам про основні завдання Антимонопольного комітету України, про захист конкуренції в Україні, про визначення недобросовісної конкуренції та про правила професійної етики у конкурентному середовищі. Доповідь також була доповнена основними положеннями законодавчої бази, на яку спирається діяльність Антимонопольного комітету України, та прикладами порушень антимонопольного законодавста України підприємствами регіону в ході здійснення господарської діяльності.


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter