На черговому занятті школи розвитку «Мер міста» школярі мали змогу поспілкуватися з мером міста Сарафанд, що в Лівані, Алі Хайдаром Халіфе.

Мер 4Зустріч відбулася завдяки сумісним зусиллям кафедри менеджменту та публічного адміністрування та деканату факультету по роботі з іноземними студентами. Організаційну підтримку заходу здійснив Центр доуніверситетської освіти і кар’єри.

Приємною несподіванкою для школярів стала участь у заході ректора ХНУМГ ім. . М. Бекетова, проф. В. М. Бабаєва – і не просто в якості голови президії, а й спікера, консультанта з питань держуправління та активного учасника дискусії.

Володимир Миколайович представив пана Халіфе ще з одного – невідомого для більшості присутніх – боку, а саме як аспіранта кафедри менеджменту та публічного адміністрування, працюючого під науковим керівництвом доцента цієї кафедри, д-ра наук з держуправління Т. В. Бєльської. Звичайно, факт обрання управлінцями інших держав саме нашого вишу для отримання наукового ступеню PHD свідчить про високий імідж, якого набув ХНУМГ ім. О. М. Бекетова на міжнародній освітній арені.

Після розповіді пана Халіфе щодо особливостей соціального та політичного життя його міста і країни в цілому почалася жвава дискусія. Більшість учнів вільно спілкувалась із гостем англійською. Із дитячою безпосередністю і недитячою прискіпливістю майбутні мери намагалися випитати буквально всі нюанси життя мера діючого. Що слугує особистою мотивацією для мера? Чи задіяні школярі Сарафанда у благодійній діяльності? На які кошти живе мер Сарафанда, якщо ця посада не передбачає отримання зарплати? І навіть: який строк ув’язнення може отримати мер у Лівані, якщо його спіймають на корупції?

Всі учасники освітнього проекту «Мер міста» отримали особливі подарунки від мера Харкова Г. А. Кернеса – надзвичайно цікаве і яскраве видання – книжка «Мандрівка центром Харкова», створена за участі харківських школярів – переможців міського конкурсу дитячих творчих робіт. Вручити дарунок прийшли маленькі автори власною персоною і фахівець Департаменту освіти і науки Харківської міської ради, методист НМПЦ І. В. Полякова.


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter