Студенти 3 курсу та аспіранти спеціальності "Публічне управління та адміністрування" ХНУМГ ім. О. М. Бекетова мали змогу познайомитись з роботою постійних комісій Харківської обласної ради.

Вони взяли участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку, засіданні постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації, засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, засіданні постійної комісії з питань бюджету та інших. Студенти мали можливість поспілкуватися з депутатами обласної ради. Це дозволяє студентам більш глибоко і практично засвоїти знання з предметів "Місцеве самоврядування", "Муніципальний менеджмент".

Постійні комісії  Постійні комісії 2Постійні комісії 3