CSC 1688CSC 1831

 

На черговому занятті школи розвитку «Мер міста» школярі мали змогу поспілкуватися з головою Чкаловської об’єднаної територіальної громади Соловйовим Віктором Дмитровичем. Він же – магістрант з унікальної спеціалізації, вперше в Україні відкритої саме в нашому виші, «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами». Зустріч відбулася завдяки сумісним зусиллям кафедри менеджменту і публічного адміністрування та Центру доуніверситетської освіти і кар’єри.

Віктор Дмитрович поділився з майбутніми управлінцями досвідом реалізації в його громаді сміливих проектів, вирішення проблем енергозбереження, підвищення рівня якості життя людей, з одного боку, завдяки новій формі територіальної організації – ОТГ, а з другого – лідерськими якостями людей, які цими територіями керують. Учасники «Мера міста», які здебільшого є також лідерами учнівського самоврядування, відразу підтвердили наявність у них лідерських якостей: вони буквально закидали доповідача гострими питаннями і практичними пропозиціями щодо сьогодення громади і її майбутнього.

Дякуючи Л. О. Радіоновій, кандидату філософських наук, доценту кафедри філософії і політології школярі прослухали лекцію «Креативне місто» про історію розвитку міста у світових культурах, про види урбанізаційних процесів, про фантастичне різноманіття сучасних міст – справжніх витворів мистецтва і новітніх технологій.


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter