Общая

12 квітня 2019 р. у ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" відбулася Підсумкова науково-практична конфренція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент організацій" на яку були запрошені автори найкращих робіт, а також їх наукові керівники. Учасників конференції привітали: Ректор ДВНЗ "КНЕУ ім. В.Гетьмана, д.е.н., проф. Лук`яненко Д.Г., заступник голови галузевої конкурсної комісії, к.е.н., проф. Соболь С.М. та відповідальний секретар Конкурсу к.е.н., доц. Шатілова О.В. 

На Конференції для доповіді і захисту своєї роботи виступило 32 студента з 20 закладів вищої освіти, які були розподілені за 4-ма секціями.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити Дипломами ІІ та ІІІ ступеня студенток кафедри Менеджменту і публічного адміністрування Янголенко Олену та Мусіяченко Анастасію, а також відзначити Подяками їх наукових керівників і членів галузевої конкурсної комісії.

4 канастяЯнголенко


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter