Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав з робочим візитом Нововодолажчину. В рамках практичної частини курсу «Муніципальний менеджмент» разом з очільником облради в Нововодолазькій ОТГ працювали студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, а також викладачі навчального закладу.

ДО 2ДО 2А

У підготовці кадрів для місцевого самоврядування вкрай важливою є саме практична складова. Побачивши на власні очі новітні досягнення, яких на Харківщині достатньо, завтрашні управлінці вже будуть готові застосовувати інноваційні рішення.

В області створюються об’єднані громади, одним із кращих прикладів є Нововодолазька ОТГ. В таких громадах потрібні молоді, якісно підготовлені, креативні кадри з бажанням розбудовувати власну країну.

Більш детально за посиланнями: http://www.slk.kh.ua/multimedia/articles/oblast-online/xarkivskim-studentam-pokazali-efektivnist-decentralizaciyi-na-praktici.html?fbclid=IwAR3awd0XMNQ5Nvw-6CQzPxWmymzAQJwkDaqigd-zWeAs-UrDVTj6qRNdTR8

http://www.oblrada.kharkov.ua/ru/press-tsentr/photo/category/4433-munitsipalnij-menedzhment-na-praktitsi

ДО 2БДО 2Г

 


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter