30 вересня 2021 року в аудиторії 609 (БМК) ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та з використанням дистанційних технологій на платформі «Zoom» відбувся науково-методичний семінар на тему: «Акредитація: підготовка звітів самооцінювання освітніх програм». 

До участі у семінарі долучилися гаранти освітніх програм Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, представники партнерських ЗВО, стейкхолдери.

З доповіддю виступали та ділилися власним досвідом:

Рудніченко Є.М., декан факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету – партнерського ЗВО, д-р екон. наук, професор;

Козирєва О.В., завідувач кафедри менеджменту і адміністрування Національного фармацевтичного університету – партнерського ЗВО, д-р екон. наук, професор;

Новікова М.М., завідувач кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, д-р екон. наук, професор;

Гайдученко С.О., професор кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, д-р наук з держ. упр., професор, гарант акредитованої ОНП «Публічне управління та адміністрування»;

Пастух К.В., заступник начальника відділу зведених показників розвитку міста Управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради, канд. наук з держ. упр. – роботодавець, викладає на ОПП «Публічне управління та адміністрування»;

Острогляд О.Г., директор з праці, соціальних питань та персоналу ПрАТ «Харківський плитковий завод» роботодавець, викладає на ОПП «Менеджмент організацій міського господарства» і «Менеджмент міжнародних компаній».

ДЯКУЄМО доповідачам та учасникам за плідну співпрацю!

  photo 2021 10 04 14 06 31photo 2021 10 04 14 06 02

 

16/07/2021 року в рамках навчальної практики «Вступ до фаху» студенти-першокурсники спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відвідали з екскурсією Харківську міську раду. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Під час екскурсії першокурсники дізналися цікаві факти про наше місто, розвиток самоврядування в ньому та про діяльність Харківської міської ради.⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Студенти мали можливість потрапити до сесійної зали Харківської міської ради, де депутати шляхом голосування реалізують свою головну функцію - прийняття рішень, а також до малої зали Харківської міської ради, де відбуваються засідання виконавчого комітету та інші важливі заходи. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Заступник керуючого справами виконавчого комітету Харківської міської ради - Захаревич Сергій Іванович розповів про діяльність депутатського корпусу, повноваження та обов’язки міського голови, його заступників, секретаря ради тощо. Також майбутні фахівці з публічного управління дізналися про організаційно-правові засади діяльності органів місцевого самоврядування. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Дякуємо Молодіжній раді при Харківському міському голові за організацію екскурсії💙⁣⁣⠀

З відеозвітом заходу можна ознайомитися у соціальних мережах кафедри МіПА.

ХМР

IMG 7468

13 липня 2021 року для студентів кафедри Менеджменту і публічного адміністрування представники компанії «Unicheck Україна» провели вебінар на тему «Текстові модифікації в академічних роботах».

На вебінарі розбирали:

  • що таке текстові модифікації
  • як текстові модифікації впливають на текст
  • які текстові модифікації можуть знайти антиплагіатні програми.

Цікавим досвідом ділилася Наталія Солоп, провідний менеджер по роботі з клієнтами «Unicheck Україна».

Сьогодні Unicheck – один зі зручних та популярних сервісів перевірки на плагіат у науковців, здобувачів, студентів, редакторів фахових наукових видань тощо. Користування ним дозволяє швидко виявити збіги в різних академічних текстах та запобігти академічній недоброчесності у сфері освіти і науки. Сервіс антиплагіату доступний кількома мовами – українською, англійською, іспанською тощо.

Дякуємо команді «Unicheck Україна» за можливість долучитися до цікавого вебінару та Студентському сенату за організацію зустрічі!

Добавьте

Студенти-першокурсники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» продовжують ближче знайомитися зі своєю спеціальністю і 09 липня 2021 року відвідали з екскурсією Харківську обласну раду.

Майбутні управлінці дізналися історію будівлі, структуру обласної ради, роботу постійних комісій, як проходять сесії та публічні заходи, відвідали зали засідань, пресцентр, інші приміщення. У кабінеті голови Харківської обласної ради студенти мали змогу поспілкуватися з керівником вищого представницького органу регіону Артуром Товмасяном.

«Завжди приємно зустрічатися з молоддю, дізнаватися про їх плани та бачення кар’єри. Між університетом Бекетова і Харківською обласної радою склалися давні партнерські взаємини, ми реалізуємо спільні проєкти, спрямовані на розвиток інфраструктури територіальних громад, підготовку кадрів для органів місцевого самоврядування. Практика проведення екскурсій та стажувань для студентів різних вищих навчальних закладів, які фокусуються на підготовці управлінців, вже стала традиційною, на жаль, карантин на деякий час вніс певні обмеження. Ми зацікавлені у тому, щоб перспективні молоді люди після завершення навчання хотіли працювати в органах місцевого самоврядування», - сказав голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

Екскурсію Будинком рад студентам провів заступник начальника управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом, керівник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Павло Пєшков.

Щиро дякуємо керівництву Харківської обласної ради за підтримку та розуміння важливості  питань підготовки майбутніх управлінців! 

З відеозвітом заходу можна ознайомитися у соціальних мережах кафедри.

Заставка ХОР

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 735 від 29.06.2021 року Швед Аліні Борисівні присуджується науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка».

Дисертацію виконано в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова Міністерства освіти і науки України. Науковий керівник – Новікова Марина Миколаївна, доктор економічних наук, професор, завідуюча кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

yulia khlebnikova mdE6 YNEqhU unsplash

Колектив кафедри менеджменту і публічного адміністрування щиро вітає Аліну Борисівну та бажає успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! 

5 липня 2021 року в рамках проходження навчальної практики «Вступ до фаху» студенти 1 курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відвідали з екскурсією Центр підтримки підприємців Дія. Бізнес.

Даний захід проводився за підтримки Студентського сенату ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з діяльністю та можливостями, які надає Центр. Дія. Бізнес працює в місті вже близько року, а Харків став першим містом в Україні, де стартував цей проект.

Основною метою роботи Центру є:

🔹 збільшення рівня зареєстрованого бізнесу в регіоні;

🔹 допомога бізнесу в зростанні та розвитку, виході на нові ринки, зміні бізнес-моделей та створенні додаткових ліній продуктів, враховуючи макроекономічну ситуацію;

🔹 популяризація підприємництва;

🔹 створення діалогової платформи між владою та представниками малого і середнього бізнесу.

Фахові консультації з питань пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо можуть отримати представники мікро-, малого та середнього бізнесу, майбутні підприємці – ті, хто шукає або має ідею власної справи та хоче започаткувати власний бізнес, а також студенти, які мріють про старт власної справи.

Дякуємо команді Дія. Бізнес за можливість відвідати Центр та Студентському сенату за організацію екскурсії.

З відеозвітом заходу можна ознайомитися у соціальних мережах кафедри.

 IMG 6892 wecompress.com 1