Викладачі кафедри менеджменту і публічного адміністрування під час карантину працюють з використанням платформи дистанційного навчання Moodle, а також засобів дистанційної комунікації (Teams, Skype, Zoom).

Адреси електронних пошт викладачів кафедри

Графік онлайн-консультацій викладачів кафедри

12 березня 2020 року в  Харкові відбувся Науковий міжвузівський семінар «Нові вимоги до акредитації освітніх програм».

Кафедру менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О.М. Бекетова  представляли Новікова М.М– доктор економічних наук, професорка, завідувачка кафедри менеджменту і публічного адміністрування (оргкомітет та доповідач) й Кондратенко Н.О– доктор економічних наук, професорка.

Серед організаторів семінару були й ЗВО-партнери нашої кафедри, стейкхолдери.

Процес акредитації має бути застосований закладом вищої освіти для розвитку та вдосконалення системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, тож Новікова М.М. виступила з доповіддю за темою «Вимоги щодо підготовки фахівців спеціальності 073 «Менеджмент».

IMG 1048 min

27 лютого 2020  року студенти 2 та 3 курсів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ХНУМГ імені О.М. Бекетова відвідали пленарне засідання XXIII сесії Харківської обласної ради VІІ скликання. На порядку денному було близько дев’яноста питань. Депутатським корпусом внесено зміни до обласного бюджету на 2020 рік та декілька діючих програм, розглянуто результати виконання у 2019 році різних галузевих програм економічного та соціального спрямування, схвалено Стратегію розвитку Харківської області на 2021-2027 роки, План заходів на 2021-2023 роки з її реалізації та інші питання.

Сессия1 minСессия2 min

21 лютого 2020 року студенти 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ХНУМГ імені О.М. Бекетова в рамках навчальної дисципліни «Муніципальний менеджмент» відвідали засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування. Членами цієї комісії було підтримано затвердження Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки, зміни до обласного бюджету, Програми економічного і соціального розвитку області на 2020 рік, Програми розвитку дорожнього господарства, а також було розглянуто інші питання.

1 min2 min

2 лютого 2020 року відбувся захист наукових робіт у межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

IMG 1251 1 min

Викладачі кафедри менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О.М. Бекетова активно співпрацюють з Комунальним закладом «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» та приймають безпосередню участь у науковому керівництві науково-дослідницькими роботами учнів-членів Малої академії наук України.

Серед переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України особливо слід відмітити учнів, які здобули призові місця:

ІІ місце - Зінченко Марія Олексіївна, учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області (наукові керівники – професор кафедри МіПА Кондратенко Н.О.; зав. кафедри вищої математики Коваленко Л.Б.);

ІІ місце - Полуляхова Дар’я Ігорівна учениця 11 класу Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області (науковий керівник - доцент кафедри МіПА Боровик М.В.);

ІІІ місце - Зуб Данило Миколайович, учень 11 класу Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області (науковий керівник - доцент кафедри МіПА Боровик М.В.);

ІІІ місце - Пономарьов Олександр Вікторович учень 10 класу Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області (науковий керівник - доцент кафедри МіПА Боровик М.В.).

Бажаймо переможцям успіхів у подальших наукових дослідженнях, а керівникам натхнення!

Щиро вітаємо з нагоди перемоги команди «МВ» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2019 (Look of New Generation/погляд нового покоління)!

Команда «MB» у складі:

1. Янголенко Олена
  2. Галай Анастасія
  3. Біда Світлана
  4. Півкіна Аліна
  5. Кулак Екатерина

добре підготувала свій проект, поданий на конкурс, а під час фіналу блискуче презентувала його, при цьому студенти виявили прекрасну підготовку, обізнаність щодо предмету, чудові ораторські навички, самостійність, креативність, командну роботу, вміння обгрунтувати свою точку зору і вести дискусію, продемонстрували результати власних досліджень.

Викладач-консультанти команди Гнатенко Марина Костянтинівна, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування.

На Конкурс зареєструвались 78 команд з 53 закладів вищої освіти  з 23 міст України. У перший тур увiйшли 58 команд з 44 ЗВО з 18 міст України. А до фіналу було відібрано 10 найкращих.

Загальна кількість студентів учасників – більше 400.

Саме такі перемоги і є підтвердженням того, що підготовка фахівців у нашому Університеті здійснюється на високому рівні!

IMG 9042IMG 9041