tmp image df 9 лютого 2016 року відбулася презентація Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова у профорієнтаційному заході Харківського обласного центру зайнятості, щодо подолання труднощів у виборі майбутньої професії та безробіття серед молоді та вимушено переміщених осіб, якмий проходив в приміщені Красноградського професійного ліцею.

Старший викладач, к.е.н. кафедри менеджменту і адміністрування ХНУМГ імені О. М. Бекетова Калашнікова Христина Ігорівна взяла участь у заході у місті Красноград Харківської області.

tmp image 2dcОсновною метою профорієнтаційного заходу було ознайомлення молоді з діяльністю середніх та вищих навчальних закладів міста Харкова, серед яких ХНУМГ імені О.М. Бекетова є профільним з підготовки кадрів для міського господарства та галузі життєзабезпечення міст. Зустріч відвідали більше ніж 100 учнів, які мали змогу ознайомитись з основними напрямами діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова, а також дізнатися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, проведення тренінгів і майстер-класів, надання індивідуальних психологічних консультацій щодо вибору професії та можливостей працевлаштування молоді.

У презентації вищий навчальних заходів також брали участь представники Української інженерно-педагогічної академії, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П. Василенка, Харківської державної зооветеринарної академії, Харківськго державного університету харчування та торгівлі, Харківського національного університу внутрішніх справ та інші. Також на зустрічі були присутні представники майбутніх професій учнів ліцею.

Зробіть важливий крок до особистісного та професійного розвитку приєднавшись до команди професіоналів ХНУМГ імені О.М. Бекетова та кафедри менеджменту та адміністрування!


 

 КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗІ ВСТУПУ

+38 (099) 907-90-35

Анастасія

Хто відвідує

Flag Counter