in bev 120 вересня 2016 року доцент кафедри менеджменту і адміністрування, доктор наук з державного управління Дєгтяр Олег Андрійович  провів практичні заняття зі студентами 4 курсу груп МОМГ та МПД на підприємстві Харківське відділення ПАТ Сан ІнБев Україна.

Під час проведення екскурсіі майбутні фахівці з менеджменту ознайомилися з практичними аспектами роботи міжнародної пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev на українському ринку.

В Україні компанія об'єднує три пивоварні підприємства: Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення «САН ІнБев Україна». Харківське відділення ПАТ "САН Інтербрю Україна" (ВАТ "Пивзавод "Рогань") - одне з наймолодших в СНД пивоварне підприємство.

 

До портфелю брендів компанії входять глобальні бренди – Bud, Stella Artois, Вeck's, міжнародні бренди – Hoegaarden, Lowenbrau, Leffe, Spaten, Franziskaner, Staropramen (за ліцензією), Taller, локальні бренди – «Чернiгівське», «Рогань», «Жигулевское», DAO, «Янтар».

Студенти мали можливість переконатись, що  «САН ІнБев Україна» використовує найпередовіші технології та методики у виробництві, маркетингу, логістиці та менеджменті. 


У грудні 2000 р. пивзавод "Рогань" увійшов в компанію "САН Інтербрю Україна". За час спільної праці вдалося оновити більшу частину виробничого устаткування, вдосконалити технологічні процеси, що сприяло збільшенню об'ємів виробництва пива і покращенню його якості.

Підприємство має сертифіковану систему управління якістю, яка відповідає вимогам ISO 9001:2000. У 2004 році на підприємстві була впроваджена система управління якістю ЛІМС, яка дозволяє контролювати параметри якості на етапах технологичного процесу виробництва пива.

 

in bev 2in bev 3in bev 4

 


 

 КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗІ ВСТУПУ

+38 (099) 907-90-35

Анастасія

Хто відвідує

Flag Counter