in bev 1 4.10

 4 жовтня 2016 року студенти 4 курсу груп МОМГ 2013-1 та МПД 2013-1 відвідали Бізнес Сервіс Центр компанії Anheuser-Dusch InBev - який є одним з сьоми подібних подібних окремих підрозділів компанії, призначених для оптимізаії бізнес-процесів, поліпшення фінансової прозорості та підвищеню рівня сервісу, який надається клієнтам.

Студенти ознайомилися з роботою відділу фінансів, логістики, підтримки продажів, відділу планування та оцінки ефективності виробництва та інші. Під час спілкування з робітниками компанії в форматі інтерактивної гри майбутні менеджери дізналися про ряд переваг роботи в европейській компанії, яка прагне відкрити своїм теперішнім і майбутнім працівникам широкі можливості для особістісного і кар'єрного зростання як в Україні так і за кордоном.

Молодий і амбітний коллектив Бізнес сервіс центру, середній вік працівнків якого складає 28 років, щороку поповнюється енергійними, талановитими і відданими справі людьми. Так і нашим студентам було запропонавано пройти переддипломну практику у відділах компанії і зробити перший крок у побудові цікавої міжнародної кар'єри.

 

in bev 2 4.10

in bev 3 4.10

in bev 4 4.10

in bev 5 4.10

in bev 6 4.10