облрада 3 курс 230 січня 2019 року студенти 3 курсу та аспіранти спеціальності "Публічне управління та адміністрування" ХНУМГ ім. О. М. Бекетова взяли участь у засіданні Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Засідання відкрив президент Асоціації, голова Харківської обласної ради - Чернов Сергій Іванович.
Участь у засіданні брали перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, начальник Управління охорони здоров'я облдержадміністрації Богдан Федак, члени та правління Асоціації ОМС Харківської області - міські голови, голови районнмх рад, а також працівники виконавчого апарату обласної ради. 
Звертаючись до учасників зборів із вступним словом, Сергій Чернов зазначив, що цього року необхідно модернізувати формат роботи Асоціації.
Загалом на зборах представників місцевого самоврядування Харківщини йшлося про участь місцевих рад у проектах, конкурсах та грантах, що спрямовані на розвиток територіальних громад області; хід реформування медичної галузі Харківщини; перспективу відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна на державному рівні; план роботи Асоціації на наступний рік та інше. 
Більш детальна інформація на сайті Харківської обласної ради http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/21106-sergij-chernov-v-2020-rotsi-vibori-do-organiv-mistsevogo-samovryaduvannya-vidbudutsya-vidpovidno-do-perspektivnikh-planiv
облрада 3 курс 3 облрада 3 курс 4  облрада 3 курс 8

 

 КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗІ ВСТУПУ

+38 (099) 907-90-35

Анастасія

Хто відвідує

Flag Counter