Об’єднані територіальні громади в рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у партнерстві з українською кейс-спільнотою Casers підготували детальні описи викликів та проблем, які потребують інноваційних та креативних підходів. Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» денного та заочного відділень під керівництвом д-ра наук з держ. упр., доцента кафедри менеджменту і публічного адміністрування Бєльської Т.В. вирішили допомогти українським громадам та випробувати себе у таких напрямках:

«Згуртованість громади заради підвищення комфорту і безпеки» (Лемента Катерина, Працибуда Микита та Жуков Богдан, студенти групи ПУіА -2017) та

«Організація надання соціальних послуг сім’ям зі складними життєвими обставинами» (Бережна Олександра, Міцай Карина, Монахова Лариса, Семізарова Валентина студентки 1 курсу групи Хар АУОТГ19-1з).

Обидві групи студентів стали переможцями Чемпіонату кейсів та відвідали церемонію нагородження й зустрілися із представниками громад-учасниць Школи місцевого самоврядування DESPRO. Громади, чиї проблеми вирішували студенти, запросили їх до себе на гостини. Студентів чекає подорож до Гребінківської міської ОТГ Полтавської області та Воскресенської ОТГ Миколаївської області.

ИЗОБРАЖЕНИЕ 1ИЗОБРАЖЕНИЕ 2ИЗОБРАЖЕНИЕ 3