03.11.2020у Школі розвитку «Мер міста» Калашнікова Христина Ігорівна (кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О.М.Бекетова)провела онлайн-заняття на платформі Zoom за темою «Успіх у лідерстві в місцевому самоврядуванні. Розкрий свою особистість». Було розглянуто психологічну структуру особистості, сенс лідерської праці і діяльності. Дуже вдало були розгорнуті вимоги, які пред'являються до сучасного лідера. Окрім ділових якостей, велику увагу було приділено особливим якостям лідера. Цікавою родзинкою лекції стало обговорення цінностних орієнтацій особистості кожного учасника зустрічі. Кожен мав можливість висловити свою думку. Жива дискусія, емоційне забарвлення лекції вдало поєдналось зі змістовністю лекції, послідовністю викладання матеріалу, активизацією  мислення, що були спрямовані на засвоєння знань, умінь та навичок сучасного лідерства.

Кристина2

кристина