5 липня 2021 року в рамках проходження навчальної практики «Вступ до фаху» студенти 1 курсу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відвідали з екскурсією Центр підтримки підприємців Дія. Бізнес.

Даний захід проводився за підтримки Студентського сенату ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з діяльністю та можливостями, які надає Центр. Дія. Бізнес працює в місті вже близько року, а Харків став першим містом в Україні, де стартував цей проект.

Основною метою роботи Центру є:

🔹 збільшення рівня зареєстрованого бізнесу в регіоні;

🔹 допомога бізнесу в зростанні та розвитку, виході на нові ринки, зміні бізнес-моделей та створенні додаткових ліній продуктів, враховуючи макроекономічну ситуацію;

🔹 популяризація підприємництва;

🔹 створення діалогової платформи між владою та представниками малого і середнього бізнесу.

Фахові консультації з питань пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо можуть отримати представники мікро-, малого та середнього бізнесу, майбутні підприємці – ті, хто шукає або має ідею власної справи та хоче започаткувати власний бізнес, а також студенти, які мріють про старт власної справи.

Дякуємо команді Дія. Бізнес за можливість відвідати Центр та Студентському сенату за організацію екскурсії.

З відеозвітом заходу можна ознайомитися у соціальних мережах кафедри.

 IMG 6892 wecompress.com 1