Магомедова Марина Асадуллаївна

Magamedova

Доцент кафедри Менеджменту і адміністрування; наукова ступінь кандидат економічних наук (2012 р.).

В 1989 р. закінчила Харківський інститут інженерів комунального будівництва. Здобула освіту за спеціальністю «Економіка і організація міського господарства».

З 1989 р. по 1997 р. працювала на економічних посадах в Управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації, з 1999 р. начальником відділу праці та заробітної плати ОВО «Харківтеплоенерго». З 2001 р. по 2003 р. заступником директора з економіки та фінансів Обласного комунального підприємства теплових мереж, а з 2004 р. по теперішній час начальником ПЕС КП "Харківські теплові мережі".

В 2012 р. захистила дисертацію за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами на тему «Активізація інноваційно-інвестиційних процесів енергозбереження на підприємствах централізованого теплопостачання», з присвоєнням ступеня кандидат економічних наук.

Наукові інтереси пов’язані з інноваційно-інвестиційним процесами енергозбереження в теплопостачанні, удосконаленням тарифної політики; пошуком шляхів вирішення проблемних питань в житлово-комунальній сфері, управлінням трудових ресурсів та організації оплати праці.

Автор 20 наукових праць.

В рамках угоди про створення філії кафедри на базі КП "Харківські теплові мережі" керує роботою від підприємства при проходженні виробничих та перед дипломних практик студентами за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування», «Міське будівництво та господарство».

В 2008 р. була нагороджена почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради. В 2015 р. почесною грамотою Департаменту комунального господарства Харківської міської ради.


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter