Zaporogec

Доцент кафедри менеджменту і адміністрування, кандидат економічних наук (2006), доцент (2011).

Закінчила економічний факультет Дніпродзержинського державного технічного університету (1998 р. “Облік і аудит”). По закінченню університету працювала бухгалтером та заступником диркетора з фінансових питань на приватному підприємстві.

В 2003-2006 рр. – аспірантка Дніпродзержинського державного технічного університету (ДДТУ).

У 2006 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності “Організування, управління, планування та регулювання економікою” з теми “Організаційне та інформаційне забезпечення реструктуризації підприємств міського господарства”.

З 2006 р. – старший викладач, доцент кафедри менеджменту, маркетингу та економіки.

З 2012 р. доцент кафедри управління проектами в міському господарстві та будівництві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова (ХНУМГ). Зараз – доцент кафедри менеджменту і адміністрування ХНУМГ.

Викладає курси “Маркетинг” і “Аналіз господарської діяльності підприємств”. Наукові інтереси повязані з реформуванням підприємств, а також маркетингової діяльності підприємств.

Автор більш ніж 40 наукових та учбово-методичих робіт. Авто навчально-методичного посібника з грифом МОН України “Виробничий менеджмент”.


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter