СНТ

 СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО КАФЕДРИ

Рудь Дарина Віталіївна  Жуков Богдан Сергійович  Працибуда Микита Валерійович  Лемента Катерина Олександрівна
Рудь Даріна Жуков Богдан Працибуда Микита Лемента Катерина правл

1. Переможець у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2019, 2020

2. Переможець у номінації «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти ІІІ- IV рівнів акредитації» по Індустріальному районуу районного етапу міського конкурсу «Молода людина року - 2021»

3. Голова Студентського сенату Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

4. Заступник голови Харківської обласної студентської ради

 

1. Переможець  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління і адміністрування", 2020 р, 2021 р.

2.  1 місце в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування

3. Переможець Чемпіонату кейсів проекту «Підтримка децентралізації в Україні»

 1. 1 місце в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування

2. Переможець Чемпіонату кейсів проекту «Підтримка децентралізації в Україні»

3. Переможець у відкритій університетській студентській олімпіаді з електронного урядування на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021 р.

 1. 1 місце в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування

2. Переможець Чемпіонату кейсів проекту «Підтримка децентралізації в Україні»

 Кулак Катерина Олександрівна  Півкіна Аліна-Олександра Олександрівна Галай Анастасія Олександрівна   Тимченко Надія  Станіславівна 
 Кулак Катерина  Півкіна Аліна Олександра  Галай Настя min  Надя

1. Переможець у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2019, 2020

2. Лауреат у номінації «Наукова діяльність» по Московському району районного етапу міського конкурсу «Молода людина року - 2021» 

1. Переможець у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2019, 2020 1. Переможець у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2019

1. 1 місце в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування

2. Переможець  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління і адміністрування"

 Круть Дар'я Олександрівна Солопихіна Дарина Андріївна  Бащинська Злата Русланівна  Подорога Анастасія Денисівна
 Круть Дарина min Злата  

 1. Переможець у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2019, 2020

 1. Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління і адміністрування"

2. Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» 

 1 місце в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування  1. Переможець у номінації «Фізична культура та спорт» по Київському району районного етапу міського конкурсу «Молода людина року - 2021»