Вітаємо Дарину Рудь, студентку 3 курсу групи МОМГ 2018-1, з успішним завершенням UGEN Challenge Marketing&Finance 2021 від провідних компаній світу, таких як Unilever, PepsiCo, METRO, Credit Agricole, BAT, ProCredit Bank, Coca-Cola, Philip Morris International та інших.⁣⁣⠀

5 днів вебінарів було присвячено таким темам:⁣⁣⠀

⁣⁣🔹 «Впровадження AGILE принципів в FMCG компаніях» від JTI⁣⁣⠀
🔹 «Інновації у відповідності з споживацькими трендами 2020+» від PepsiСо⁣⁣⠀
🔹 «Вибір професіонального шляху у сфері маркетингу: як зрозуміти, що ти хочеш, і як цього досягти» від МЕТРО Кеш енд Кері Україна⁣⁣⠀
🔹 «Еволюція валютної лібералізації в Україні. Чи готов український споживач до змін?» від Crédit Agricole⁣⁣⠀
🔹 «Роботи: не конкуренти, а конкурентна перевага» від BAT⁣⁣⠀
🔹 «Ключові показники оцінки бізнесу» від ПроКредит Банк⁣⁣⠀
🔹«Маркетинг та реклама під час пандемії. Як знайти підхід до клієнта?» від Unilever⁣⁣⠀
🔹 «Новий продукт з мінімальним бюджетом. Як правильно скласти бюджет?» від MARS⁣⁣⠀
🔹 «Інсайдерський маркетинг: як виглядає день маркетолога в Coca-Cola HBC?» від Cola-Сola HBC⁣⁣⠀
🔹 «Marketing at Philip Morris – consumer at the core of everything we do» від Philip Morris⁣⁣⠀

Пост кафедра

⁣⁣Захід проходив у онлайн-режимі 22-27 березня 2021 року, що дозволило близько 1000 студентам з усіх куточків країни приєднатися. Сертифікат можна було отримати за умови успішного проходження фінального тестування (більше 70% правильних відповідей). Питання будувалися виключно на основі вебінарів. Учасники мали лише одну спробу з тестування, що дуже гарно дисциплінувало їх при проходженні UGEN Challenge Marketing&Finance.

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 420 від 15.04.2021 р. Лях Юлії Іванівні присуджується ступінь доктора філософії за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

 Юлька

Дисертацію виконано в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова Міністерства освіти і науки України. Науковий керівник – Гайдученко Світлана Олександрівна,  доктор наук з державного управління, професор кафедри МіПА Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Колектив кафедри менеджменту і публічного адміністрування щиро вітає Юлію Іванівну та бажає успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! 

 

Щиро вітаємо Жукова Богдана Станіславовича, студента 4 курсу гр. ПУіА 2017-1 з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, доцент кафедри МіПА Дєгтяр Олег Андрійович. Тема наукової роботи: «Формування соціально-економічного потенціалу об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації влади в Україні».

 FB IMG 1617941688879

Фінальний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» відбувся 7-8 квітня 2021 на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у форматі онлайн-відеозв’язку.

Рішенням галузевої конкурсної комісії на підставі рецензування наукових робіт, а також їх захисту учасниками науково-практичної конференції, студент кафедри Менеджменту і публічного адміністрування Жуков Богдан нагороджений Дипломом ІІ ступеня.

Бажаємо Богдану подальших творчих успіхів, наснаги в навчанні та нових перемог!

ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ УКРАЇНИ В УМОВАХ СТРАТЕГІЧНИХ ЗМІН" відбудеться  15 квітня 2021 року

До участі в конференції запрошуються докторанти, аспіранти, викладачі закладів вищої освіти та наукових установ, представники державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнес-структур, громадських організацій та інші зацікавлені особи.

 ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ (СЕКЦІЇ) РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  1. Менеджмент та маркетинг в системі управління соціально-економічним розвитком України в умовах стратегічних змін.
  2. Роль публічного управління та адміністрування у соціально-економічному розвитку країни.
  3. Сучасні технології управління в галузі туризму та готельного господарства в умовах стратегічних змін.
  4. Економічні науки: сучасний стан та тенденції в економіці в умовах стратегічних змін.
  5. Інформаційні технології в управлінні та адмініструванні.
  6. Управління фінансами, банківськими установами та страховими компаніями як фактор соціально-економічного розвитку України.
  7. Управління проектами та програмами соціально-економічного розвитку України.

 Форма участі – дистанційна.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

 

Викладачі кафедри менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О.М. Бекетова активно співпрацюють з Комунальним закладом «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» та беруть безпосередню участь у науковому керівництві науково-дослідницькими роботами учнів-членів Малої академії наук України.

111

Серед цьогорічних переможців хочеться відзначити:

І місце – Пономарьов Олександр Вікторович, Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області (наукові керівники – доценти кафедри МіПА Гнатенко М.К., Боровик М.В.), секція: «Публічне управління та адміністрування».

ІІ місце– Юрченко Марія Дмитрівна, Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області (науковий керівник – доцент кафедри МіПА Боровик М.В.), секція: «Мікроекономіка та макроекономіка».

ІІІ місце – Боровська Поліна Дмитрівна, Спеціалізована економіко-правова школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» (науковий керівник – доцент кафедри МіПА Боровик М.В.), секція: «Мікроекономіка та макроекономіка».

Бажаймо переможцям успіхів у подальших наукових дослідженнях, а керівникам творчого натхнення!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 лютого 2021 року № 157 Гайдученко Світлані Олександрівні присвоєно вчене звання професора кафедри менеджменту і прублічного адміністрування ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Колектив кафедри менеджменту і публічного адміністрування щиро вітає Світлану Олександрівну! Бажаємо колезі наснаги в подальшій праці, високих наукових здобутків та досягнення поставлених цілей!

Цветы

Викладачі кафедри менеджменту і публічного адміністрування під час карантину працюють з використанням платформи дистанційного навчання Moodle, а також засобів дистанційної комунікації (Teams, Skype, Zoom).  Для зв'язку використовуйте:

Адреси електронних пошт викладачів кафедри

Графік online-консультацій викладачів кафедри в весняному семестрі 2020-2021 н.р.

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗІ ВСТУПУ:    +38 (066) 144-91-95     Калашнікова Христина Ігорівна

Хто відвідує

Flag Counter