Щиро вітаємо з нагоди перемоги команди «МВ» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2019 (Look of New Generation/погляд нового покоління)!

Команда «MB» у складі:

  1. Янголенко Олена
  2. Галай Анастасія
  3. Біда Світлана
  4. Півкіна Аліна
  5. Кулак Екатерина

добре підготувала свій проект, поданий на конкурс, а під час фіналу блискуче презентувала його, при цьому студенти виявили прекрасну підготовку, обізнаність щодо предмету, чудові ораторські навички, самостійність, креативність, командну роботу, вміння обгрунтувати свою точку зору і вести дискусію, продемонстрували результати власних досліджень.

Викладач-консультанти команди Гнатенко Марина Костянтинівна, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування.

На Конкурс зареєструвались 78 команд з 53 закладів вищої освіти  з 23 міст України. У перший тур увiйшли 58 команд з 44 ЗВО з 18 міст України. А до фіналу було відібрано 10 найкращих.

Загальна кількість студентів учасників – більше 400.

Саме такі перемоги і є підтвердженням того, що підготовка фахівців у нашому Університеті здійснюється на високому рівні!

IMG 9042IMG 9041


 

Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами

Запрошуємо пройти навчання та отримати ступінь магістра за програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Детальніше

Кто посещает

Flag Counter