Студенти-першокурсники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» продовжують ближче знайомитися зі своєю спеціальністю і 09 липня 2021 року відвідали з екскурсією Харківську обласну раду.

Майбутні управлінці дізналися історію будівлі, структуру обласної ради, роботу постійних комісій, як проходять сесії та публічні заходи, відвідали зали засідань, пресцентр, інші приміщення. У кабінеті голови Харківської обласної ради студенти мали змогу поспілкуватися з керівником вищого представницького органу регіону Артуром Товмасяном.

«Завжди приємно зустрічатися з молоддю, дізнаватися про їх плани та бачення кар’єри. Між університетом Бекетова і Харківською обласної радою склалися давні партнерські взаємини, ми реалізуємо спільні проєкти, спрямовані на розвиток інфраструктури територіальних громад, підготовку кадрів для органів місцевого самоврядування. Практика проведення екскурсій та стажувань для студентів різних вищих навчальних закладів, які фокусуються на підготовці управлінців, вже стала традиційною, на жаль, карантин на деякий час вніс певні обмеження. Ми зацікавлені у тому, щоб перспективні молоді люди після завершення навчання хотіли працювати в органах місцевого самоврядування», - сказав голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

Екскурсію Будинком рад студентам провів заступник начальника управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом, керівник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Павло Пєшков.

Щиро дякуємо керівництву Харківської обласної ради за підтримку та розуміння важливості  питань підготовки майбутніх управлінців!

З відеозвітом заходу можна ознайомитися у соціальних мережах кафедри.

Заставка ХОР