IMG 5680В рамках ХІ Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції «Сталий розвиток міст» (83-тя студентська науково-технічна конференція ХНУМГ ім. О.М. Бекетова) 25 та 26 квітня відбулися засідання секцій «Менеджменту і адміністрування» та «Публічного управління».

Засідання секції «Менеджменту і адміністрування» відкрила завідуюча кафедрою менеджменту і адміністрування д-р екон. наук, проф. Новікова М.М.

З цікавими доповідями на секції «Публічного управління» виступили учасники «Школи мера» Воронова М., Корчінова Д., Яценко А. (ЗОШ № 70) з проектом «QR-країна – Україна», Капарчук П. (ЗОШ № 26) з проектом «Роль кімнатних рослин у збереженні екології повітря», Козлова В. (ЗОШ № 71) «Що ховається у сміттєвому відрі», Мирошниченко Є., Набока Д. (ЗОШ № 56) з проектом «Мы в ответе за тех, кого приручили», Родак Адрій (ЗОШ № 146) з проектом «Теплі долоні».

Активну участь у конференції взяли студенти Яцик А., Мельник А., Коровіна А., Мударісова А.

За результатами роботи конференції будуть видані збірники тез доповідей. Оргкомітет конференції висловлює подяку усім учасникам за активну роботу, та бажає подальших успіхів і наукових досягнень.