Згідно «Стратегії гармонізації державного управління країн ЄС і Східного партнерства», яка була підписана 28 країнами Європи, в тому числі і Україною, передбачено формування єдиного освітнього простору країн ЄС і Східного партнерства. Даною загальноєвропейською стратегією передбачено впровадження міжнародних програм студентського обміну (МПСо), а також програм подвійних дипломів (ПДР) між найбільшими українськими університетами і провідними університетами ЄС.

Кафедра менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ ім. О.М. Бекетова є активним учасником даного міжнародного процесу. Кафедра проводить активну міжнародну діяльність в таких сферах як підвищення якості освіти, обмін студентами, стажування та підвищення кваліфікації викладачів; пошук міжнародних грантів для наукових досліджень (в тому числі Erasmus+, Horison, USAID, COSME); публікація результатів наукових досліджень викладачів кафедри в зарубіжних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз Scopus, Web of Science, Index Copernicus та ін. Протягом останніх декількох років викладачі нашої кафедри опублікували понад 100 наукових праць у зарубіжних виданнях, що індексуються у міжнародних наукометричних базах даних.

Кафедра сприяє участі усіх студентів в індивідуальній академічній мобільності, співпрацюючи з урядами країн Європи, які забезпечують студентів навчальними стипендіями та надає всебічну підтримку студентам, у тому числі іноземним, при поданні заявок на програми індивідуальної академічної мобільності.

Кафедра є партнером програми «Еразмус+ КА1 Міжнародна Кредитна Мобільність» з Університетом прикладних наук в м. Ниса, Польща (Угода № 140 від 2023 р.) та Ризьким технічним університетом, Латвія (Угода № 140 від 2023 р.).

Крім того, щороку в рамках програм міжнародної академічної мобільності для викладачів, Університет запрошує лекторів із 78 іноземних університетів – партнерів для проведення лекцій для студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Щорічно кафедра менеджменту і публічного адміністрування проводить міжнародну конференцію за участю іноземних партнерів.

Викладачі кафедри викладають студентам дисципліни на англійській мові, мають сертифікати, що підтверджують рівень володіння англійсько мовою не нижчому, ніж на рівні В2.

Кафедра має багато напрямів міжнародної діяльності, постійно працює над розширенням географії міжнародного співробітництва з метою пошуку нових можливостей свого розвитку у міжнародному освітньому процесі. Яскравим підтвердженням цього факту є реалізація міжнародних проєктів:

- проєкт з підготовки до післявоєнного відновлення України «Building Ukrainian Cities back from the Ruins» з Університетом Лафборо (Великобританія) (2023 р.)

- проєкт «Інноваційні міста: найкращі практики післявоєнної відбудови» спільно з Університетом Лафборо (Великобританія) (2022 р.)

- проєкт за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща) (2018 – 2021 рр.) 

 

Більше інформації стосовно міжнародної діяльності Університету

на сайті Центру міжнародної діяльності та освіти