Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова став "містком" для зустрічі двох мерів міст – Чугуєва (Україна) і Сарафанда (Ліван).

Міський голова Галина Мінаєва розповіла про Чугуїв в презентації та наголосила, що місто зацікавлено в розширенні партнерських відносин, в тому числі і в такому новому для нас напрямку, як Близький Схід. Усі присутні мали змогу ближче познайомитись, обмінятися досвідом та поспілкуватися з керівниками структурних підрозділів Чугуївської міської ради. За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо наступної зустрічі та окреслено шляхи подальшої співпраці.

Зустріч відбулася завдяки сумісним зусиллям кафедри менеджменту та публічного адміністрування та деканату факультету по роботі з іноземними студентами.

Мер 1  Мер 2