Borovyk KhOVA

27 серпня 2024 року відбулася щорічна обласна конференція освітян «Серпнева-2024». В рамках заходу грамотами, відзнаками та подяками були нагороджені ректори вишів, директори і працівники закладів освіти, а також найкращі учні і студенти області.

Професорка кафедри менеджменту і публічного адміністрування Марина Вікторівна Боровик відзначена грамотою Харківської обласної ради за активну громадянську позицію та особистий внесок у розвиток освіти  популяризацію національних традицій.

Ця нагорода є визнанням вагомого внеску у розвиток вищої освіти, науково-педагогічну діяльність та підготовку висококваліфікованих фахівців для нашого регіону.

Щиро вітаємо Марину Вікторівну та бажаємо подальших успіхів, нових здобутків та невичерпного натхнення!